Store

УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

1. Доставка придбаного Товару здійснюється компанією «Нова пошта» по території України на вказану Покупцем адресу або відповідне відділення Нової пошти.

2. Продавець відправляє замовлений Товар протягом 2-х робочих днів з моменту здійснення оплати Покупцем.Продавець не несе відповідальності за терміни доставки, якщо протягом 2-х днів з моменту отримання коштів від Покупця, передав Товар компанії «Нова пошта» для доставки Покупцю.

3. Повернення Товару Покупцем здійснюється за його рахунок.У випадку повернення Товару неналежної якості, після встановлення даної обставини, Продавець зобов’язується компенсувати Покупцю вартість повернення, протягом п’яти днів з моменту отримання відповідної вимоги Покупця, на підставі наданих документів, що підтверджують такі витрати.

4. На всі посилки діє автоматичне повернення вантажу на 5-й робочий день

5. Оплата послуг доставки товару здійснюється відповідно до тарифів компанії "Нова Пошта"

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

1. Покупець має право протягом 14 днів повернути Товар належної якості, за умови якщо збережено: його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, ярлики, чек. Товар, який має сліди використання – поверненню не підлягає (сліди використання - будь-які зміни в товарі, що свідчать про його експлуатації за призначенням).

2. При поверненні Товару належної якості Покупець має право розірвати договір та одержати назад грошові кошти у розмірі вартості повернутого Товару.

3. При поверненні Товару Покупцеві необхідно відправити на адресу Продавця:

- заповнену Заяву на повернення Товару;

- Товар;

- упаковка;

- розрахунковий документ;

- чек.

4. Не підлягають поверненню Товари належної якості, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р № 172, зокрема: білизна натільна, рукавиці, шкарпетки, купальні костюми, шапочки для плавання.

Одяг
Аксесуари
Взуття